cz de uk pl
| skiResort |

Aktuality

Info
od 22.08.2014 -

TourResort ČERNÁ HORA - SNĚŽKA (Janské Lázně)


Pravidelný denní provoz kabinkové lanovky v čase od 9.00 do 18.00 každou půlhodinu, mimo jízdy ve 12.30.
Restaurace na dolní stanici lanovky a Fordbar u horní stanice lanovky otevřeny.

Půjčovna koloběžek otevřena denně na parkovišti u dolní stanice kabinkové lanovky v čase od 9.00 do 17.00 hodin.
Půjčovna koloběžek na horní stanici kabinkové lanovky otevřena do 31.8. denně od 9.00 do 16.00 hodin.
Otevřen Minigolf za Hotelem Lesní dům denně v čase od 13.00 do 20.00 hodin, a to do 31.8.2014.

UPOZORNĚNÍ !!


Od 14.8.2014 budou probíhat práce na opravě komunikace na Černou Horu z Janských Lázní. Provoz bude pouze omezen, vše je značeno. Úplná uzavírka cesty bude na cca 12 hod. Termín úplné uzavírky bude předem oznámen po ukončení přípravných prací pro asfaltový nástřik.

TourResort ČERNÁ HORA - SNĚŽKA (Pec pod Sněžkou)

Lanová dráha Hnědý vrch je v provozu každý den od 9.00 do 17.00, každou půlhodinu, mimo 12.30.
BIKE PARK BRAMBERK otevřen. Pro jezdce máme speciální denní permici za 290,- Kč.
Rozhledna Hnědý vrch OTEVŘENA NONSTOP!
Zakoupením TourPASu můžete výrazně ušetřit! Cena pro dospělého je 550,- Kč a celková sleva činí 530,- Kč! Máme i výrazné slevy pro rodiny s dětmi a seniory!
Zpáteční jízdenka na Sněžku Vás vyjde na 300 Kč, pokud si zakoupíte TourPAS+.
Více informací na těchto stránkách v sekci TourPAS.
Relaxpark = bobová dráha, lanový park a Lemurie pro malé i velké, v provozu každý den 9.00 - 18.00 hodin.
Lanová dráha na Sněžku v provozu každý den od 8.00 - 19.00 hodin v závislosti na rychlosti větru. Sledujte aktuální informace o provozu na www.snezkalanovka.cz.

TourResort ČERNÁ HORA - SNĚŽKA (Velká Úpa)

Lanová dráha Velká Úpa - Portášky v provozu každý den od 8.00 do 18.00 hodin, a to každou půlhodinu.

NOVÉ PRODEJNÍ MÍSTO TourPASu v Horní Malé Úpě

SKiMU Sport Centrum (Horní Malá Úpa) je v pořadí desáté místo, kde je možné koupit společnou letní jízdenku TourPAS a TourPAS+. Vyzkoušejte společnou zvýhodněnou jízdenku na lanovky, bobovku, koupaliště a TourBus a užijte si letní rodinnou dovolenou plnou zábavy, adrenalinu i relaxu.

TourResort ČERNÁ HORA - SNĚŽKA

je letní obdobou zimního SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC, který nabízí 37 km sjezdovek na 1 skipas v pěti areálech východních Krkonoš - Černá hora (Janské Lázně), Pec pod Sněžkou, Černý Důl, Velká Úpa a Svoboda nad Úpou.

TourPAS
To nejlepší z celého regionu ale můžete vyzkoušet i v létě. Tím, co v létě spojuje jednotlivá střediska východních Krkonoš, je TourPAS. Jde o společnou jízdenku na 3 lanovky (Černohorský Express, Hnědý vrch, Portášky) a turistický autobus - TourBUS. TourPAS v sobě dále zahrnuje vstupy na koupaliště v Trutnově, jízdy na bobové dráze v Peci pod Sněžkou či vstup na rozhlednu na Hnědém vrchu.

S TourPASem vyzkoušejte to nejzajímavější z regionu a ušetřete 40 - 60% ceny!!
TourPAS navíc slouží jako slevová karta. Se slevou 10 - 50% navštivte ZOO, lanové parky, půjčte si koloběžku, nebo horské kolo, zahrajte si minigolf, zajezděte si na poníkovi, podívejte se na výstavu, nebo do muzea, nebo relaxujte v termálním bazénu. Podívejte se na celou nabídku TourPASu.

TourResort ČERNÁ HORA - SNĚŽKA - to je správné místo pro rodinnou dovolenou. Malé děti do 5 let mají jízdu na všech lanovkách zdarma. S rodinnými balíčky TourPASu ušetří i rodiny s většími dětmi. Rodina se třemi dětmi ušetří s TourPASem až 3 tisíce korun.

3 lanovky TourResortu ČERNÁ HORA - SNĚŽKA
Každou z lanovek TourResortu ČERNÁ HORA - SNĚŽKA můžete využít i samostatně. Užijte si jízdu jedinou osmimístnou kabinkovou lanovkou v ČR. ČERNOHORSKÝ EXPRESS Vás vyveze z Janských Lázní na Černou horu. V Peci pod Sněžkou využijte sedačkovou lanovku na Hnědý vrch a vystoupejte na nejvyšší krkonošskou rozhlednu na Hnědém vrchu. Z Velké Úpy vyjeďte na hřebeny Krkonoš sedačkovou lanovkou Portášky.

TourBUS
Využijte při svých výletech po východních Krkonoších lanovky i turistickou autobusovou linku TourBUS na trase mezi Janskými Lázněmi a Pecí pod Sněžkou. Objevte nové trasy výletů, ze kterých se ke svému vozu vrátíte právě TourBUSem. Držitelé TourPASu mají jízdu turistickým autobusem zdarma. Jízdní řád zde.

Na Sněžku můžete i s TourPASem+
TourPAS+ je rozšířenou variantou TourPASu. Zahrnuje všechny služby jako TourPAS. TourPAS+ slouží taky jako slevová karta na všechny zajímavé atrakce v regionu. TourPAS+ ale navíc využijete i při výletu na nejvyšší českou horu Sněžku. TourPAS+ totiž platí i jako zpáteční jízdenka na cestu novou čtyřmístnou kabinkovou lanovkou z Pece pod Sněžkou až na Sněžku.Podívejte se na celou nabídku TourPASu+

Relax v Omnii
Součástí TourResortu ČERNÁ HORA - SNĚŽKA je I Hotel Omnia - jediný 4*hvězdičkový hotel v Janských Lázních. Hotel se nachází u centrálního parkoviště, v blízkosti dolní stanice kabinkové lanovky na Černou horu. Vybavenost hotelu je na vynikající úrovni, je vhodný jak pro rodinnou dovolenou, tak pro pořádání firemních akcí. V ceně ubytování je zahrnut volný vstup do bazénu, sauny, tenisové haly, parkování a neomezená jízdenka na kabinkovou lanovku ČERNOHORSKÝ EXPRESS. K pobytu na 4 noci získáte TourPAS zdarma. K pobytu na 6 nocí získáte TourPAS+ zdarma. Více informací na www.omniahotel.cz