cz de uk pl
| skiResort |

Aktuality

Info
od 29.09.2014 -

TourResort ČERNÁ HORA - SNĚŽKA (Janské Lázně)


Pravidelný denní provoz kabinkové lanovky v čase od 9.00 do 18.00 každou půlhodinu, mimo jízdy ve 12.30.
Restaurace na dolní stanici lanovky a Fordbar u horní stanice lanovky otevřeny.

Půjčovna koloběžek otevřena denně na parkovišti u dolní stanice kabinkové lanovky v čase od 9.00 do 17.00 hodin.

TourResort ČERNÁ HORA - SNĚŽKA (Pec pod Sněžkou)

Lanová dráha Hnědý vrch v provozu o víkendech od 9.00 do 17.00 každou půlhodinu, mimo 12.30.
BIKE PARK BRAMBERK - ukončen provoz.
Rozhledna Hnědý vrch OTEVŘENA NONSTOP!
Relaxpark = bobová dráha, lanový park a Lemurie pro malé i velké, v provozu denně od 9.00 - 16.00 hodin. V sobotu otevřeno od 9.00 - 17.00 hodin.
Lanová dráha na Sněžku v provozu každý den od 8.00 - 19.00 hodin v závislosti na rychlosti větru. Sledujte aktuální informace o provozu na www.snezkalanovka.cz.

TourResort ČERNÁ HORA - SNĚŽKA (Velká Úpa)

Lanová dráha Velká Úpa - Portášky v provozu každý den od 8.00 do 18.00 hodin, a to každou půlhodinu.

SkiResort ČERNÁ HORA - PEC

Když na lyžařský výcvik, tak do SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC, který nabízí 37 km sjezdovek na 1 skipas. Pro školní skupiny jsme připravili řadu lyžařských i nelyžařských novinek. Více informací v dokumentu ke stažení: Nabídka pro školy zima 2014-15

NOVINKY ZIMA 2014/2015

6 sjezdovek s technickým sněhem Zalomená (6a), Formánek 1+2 (10a), Formánek 3 (11a) na Černé hoře v Janských Lázních, Lyžařská (5b), Vysoký svah (6b) a Zahrádky (10b) v Peci pod Sněžkou.

Funline = Atraktivní novinkou pro malé i velké lyžaře je 450 metrů dlouhá sjezdovka Funline s tunely, překážkami, klopenými zatáčkami. Najdete ji v Peci pod Sněžkou, hned vedle sjezdovky Vysoký svah.

Top speed = Podobně jako měří radary rychlost na silnicích, bude nově umístěn radar v Peci pod Sněžkou na sjezdovce Zahrádky 2 a v Černém Dole na sjezdovce Ford Špičák. Na 200 metrovém úseku si mohou lyžaři nechat změřit svou momentální sjezdovou rychlost.

Skicentrum Janské Lázně u lyžařských vleků Formánek 1-3 = Nový objekt, přímo nad dětským lyžařským parkem v lokalitě s dětskými vleky Formánek 1 -3, bude zahrnovat bistro, zázemí pro rodiče s dětmi a lyžařskou školu s instruktory. Nová budova Skicentra nahradí stávající nevyhovující objekt u minigolfu. Skicentrum Janské Lázně bude ideálním místem pro malé lyžaře, kteří si v novém Skicentru budou moci odpočinout, zahřát se a nabrat síly na další lyžařskou lekci.

TourResort ČERNÁ HORA - SNĚŽKA

je letní obdobou zimního SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC, který nabízí 37 km sjezdovek na 1 skipas v pěti areálech východních Krkonoš - Černá hora (Janské Lázně), Pec pod Sněžkou, Černý Důl, Velká Úpa a Svoboda nad Úpou.

TourPAS
To nejlepší z celého regionu ale můžete vyzkoušet i v létě. Tím, co v létě spojuje jednotlivá střediska východních Krkonoš, je TourPAS. Jde o společnou jízdenku na 3 lanovky (Černohorský Express, Hnědý vrch, Portášky) a turistický autobus - TourBUS. TourPAS v sobě dále zahrnuje vstupy na koupaliště v Trutnově, jízdy na bobové dráze v Peci pod Sněžkou či vstup na rozhlednu na Hnědém vrchu.

S TourPASem vyzkoušejte to nejzajímavější z regionu a ušetřete 40 - 60% ceny!!
TourPAS navíc slouží jako slevová karta. Se slevou 10 - 50% navštivte ZOO, lanové parky, půjčte si koloběžku, nebo horské kolo, zahrajte si minigolf, zajezděte si na poníkovi, podívejte se na výstavu, nebo do muzea, nebo relaxujte v termálním bazénu. Podívejte se na celou nabídku TourPASu.

TourResort ČERNÁ HORA - SNĚŽKA - to je správné místo pro rodinnou dovolenou. Malé děti do 5 let mají jízdu na všech lanovkách zdarma. S rodinnými balíčky TourPASu ušetří i rodiny s většími dětmi. Rodina se třemi dětmi ušetří s TourPASem až 3 tisíce korun.

3 lanovky TourResortu ČERNÁ HORA - SNĚŽKA
Každou z lanovek TourResortu ČERNÁ HORA - SNĚŽKA můžete využít i samostatně. Užijte si jízdu jedinou osmimístnou kabinkovou lanovkou v ČR. ČERNOHORSKÝ EXPRESS Vás vyveze z Janských Lázní na Černou horu. V Peci pod Sněžkou využijte sedačkovou lanovku na Hnědý vrch a vystoupejte na nejvyšší krkonošskou rozhlednu na Hnědém vrchu. Z Velké Úpy vyjeďte na hřebeny Krkonoš sedačkovou lanovkou Portášky.

TourBUS
Využijte při svých výletech po východních Krkonoších lanovky i turistickou autobusovou linku TourBUS na trase mezi Janskými Lázněmi a Pecí pod Sněžkou. Objevte nové trasy výletů, ze kterých se ke svému vozu vrátíte právě TourBUSem. Držitelé TourPASu mají jízdu turistickým autobusem zdarma. Jízdní řád zde.

Na Sněžku můžete i s TourPASem+
TourPAS+ je rozšířenou variantou TourPASu. Zahrnuje všechny služby jako TourPAS. TourPAS+ slouží taky jako slevová karta na všechny zajímavé atrakce v regionu. TourPAS+ ale navíc využijete i při výletu na nejvyšší českou horu Sněžku. TourPAS+ totiž platí i jako zpáteční jízdenka na cestu novou čtyřmístnou kabinkovou lanovkou z Pece pod Sněžkou až na Sněžku.Podívejte se na celou nabídku TourPASu+

Relax v Omnii
Součástí TourResortu ČERNÁ HORA - SNĚŽKA je I Hotel Omnia - jediný 4*hvězdičkový hotel v Janských Lázních. Hotel se nachází u centrálního parkoviště, v blízkosti dolní stanice kabinkové lanovky na Černou horu. Vybavenost hotelu je na vynikající úrovni, je vhodný jak pro rodinnou dovolenou, tak pro pořádání firemních akcí. V ceně ubytování je zahrnut volný vstup do bazénu, sauny, tenisové haly, parkování a neomezená jízdenka na kabinkovou lanovku ČERNOHORSKÝ EXPRESS. K pobytu na 4 noci získáte TourPAS zdarma. K pobytu na 6 nocí získáte TourPAS+ zdarma. Více informací na www.omniahotel.cz