cz de uk pl
| skiResort |

Černohorský BUS

V letním období od 1.6.2012 do 30.9.2012 nabízíme návštěvníkům Černé hory rozšíření služeb. Jedná se o spojení přepravy kabinovou lanovou dráhou a autobusu z Pece pod Sněžkou přes Horní Maršov do Janských Lázní a zpět. Za nejoblíbenější výlety z Černé hory lze považovat vycházkové trasy do Pece pod Sněžkou, Velké Úpy a Horního Maršova - proto Vám nabízíme společnou jízdenku na kabinovou lanovku "Černohorský Express" a "Černohorský BUS". K jízdence obdržíte bonus - poukaz na 3 jízdy za cenu 2 jízd na 1. Krkonošskou horskou bobovou dráhu v Relaxparku Pec pod Sněžkou. Jízdenky je možné zakoupit v pokladnách kabinové lanové dráhy, pokud využijete jako první službu výjezd kabinovou lanovkou na Černou horu nebo u řidiče autobusu pro případ, že nejdříve využijete služeb autobusu.
Pec pod Sněžkou - Janské Lázně
1 3 5 7 9 11 13
Pec pod Sněžkou (aut. nádraží) 9.00 10.00 11.00 14.00 15.00 16.00 17.00
Velká Úpa (náměstí) 9.04 10.04 11.04 14.04 15.04 16.04 17.04
Velká Úpa (Vavřincův Důl) 9.08 10.08 11.08 14.08 15.08 16.08 17.08
Horní Maršov (odbočka Malá Úpa) 9.10 10.10 11.10 14.10 15.10 16.10 17.10
Horní Maršov (Veselý Výlet) 9.12 10.12 11.12 14.12 15.12 16.12 17.12
Horní Maršov (most) 9.14 10.14 11.14 14.14 15.14 16.14 17.14
Svoboda n. Úpou (hotel Prom) 9.20 10.20 11.20 14.20 15.20 16.20 17.20
Janské Lázně (Lesní dům) 9.24 10.24 11.24 14.24 15.24 16.24 17.24
Janské Lázně (lanovka-příjezd) 9.26 10.26 11.26 14.26 15.26 16.26 17.26
Janské Lázně - Pec pod Sněžkou
2 4 6 8 10 12
Janské Lázně (lanovka-příjezd) 9.30 10.30 11.30 14.30 15.30 16.30
Janské Lázně (Lesní dům) 9.32 10.32 11.32 14.32 15.32 16.32
Svoboda n. Úpou (hotel Prom) 9.34 10.34 11.34 14.34 15.34 16.34
Horní Maršov (most) 9.39 10.39 11.39 14.39 15.39 16.39
Horní Maršov (Veselý Výlet) 9.40 10.40 11.40 14.40 15.40 16.40
Horní Maršov (odbočka Malá Úpa) 9.42 10.42 11.42 14.42 15.42 16.42
Velká Úpa (Vavřincův Důl) 9.44 10.44 11.44 14.44 15.44 16.44
Velká Úpa (náměstí) 9.46 10.46 11.46 14.46 15.46 16.46
Pec pod Sněžkou (aut. nádraží) 9.50 10.50 11.50 14.50 15.50 16.50
Spoje č. 5, 6 nejedou v termínech od 1.6. do 29.6. a od 3.9. do 30.9.2012.

ČERNOHORSKÝ EXPRESS + ČERNOHORSKÝ BUS
Pec p/S, Velká Úpa - Janské Lázně
(1.6.2012-30.9.2012)

  
 Dospělí   Junioři/Senioři   Děti 
   240,-   200,-   160,- 
 
 
 

ČERNOHORSKÝ EXPRESS + ČERNOHORSKÝ BUS
Temný Důl, Horní Maršov - Janské Lázně
(1.6.2012-30.9.2012)

  
 Dospělí   Junioři/Senioři   Děti 
   190,-   160,-   130,-  
 
Děti od 3 do 10 let. Junior od 11 do 16 let. Senioři nad 63 let.
Při nákupu dětských, seniorských, juniorských a rodinných jízdenek je nutné prokázat věk uživatele karty a osobou, která bude kartu užívat.
V ceně jízdného je zahrnuta přeprava jízdních kol a koloběžek.
Na níže uvedeném tel. čísle lze objednat Černohorský Bus pro více jak 15 osob mimo stanovený jízdní řád, místo nástupu a dobu provozu.
Provozovatel si vyhrazuje právo na změnu jízdního řádu v případě nepříznivých klimatických podmínek.
Dopravce: Ing.Roman Koula, Trutnov, tel. +420 608 476 112