cz de uk pl
| skiResort |

Aktuality

Info
od 29.08.2014 -

TourResort ČERNÁ HORA - SNĚŽKA (Janské Lázně)


Pravidelný denní provoz kabinkové lanovky v čase od 9.00 do 18.00 každou půlhodinu, mimo jízdy ve 12.30.
Restaurace na dolní stanici lanovky a Fordbar u horní stanice lanovky otevřeny.

Půjčovna koloběžek otevřena denně na parkovišti u dolní stanice kabinkové lanovky v čase od 9.00 do 17.00 hodin.
Půjčovna koloběžek na horní stanici kabinkové lanovky otevřena do 31.8. denně od 9.00 do 16.00 hodin.
Otevřen Minigolf za Hotelem Lesní dům denně v čase od 13.00 do 20.00 hodin, a to do 31.8.2014.

UPOZORNĚNÍ !!


Od 25.8.2014 do 1.9.2014 budou probíhat práce na opravě komunikace z Janských Lázní na Černou Horu v čase od 7.00 do 17.00 hod.. Od 2.9. do 9.9. bude úplná uzavírka komunikace 0.01 - 24.00 = pokládka asfaltového koberce.

TourResort ČERNÁ HORA - SNĚŽKA (Pec pod Sněžkou)

Lanová dráha Hnědý vrch je v srpnu v provozu každý den od 9.00 do 17.00, každou půlhodinu, mimo 12.30. Od září je provoz pouze o víkendech, a to ve stejných časech jako o prázdninách.
BIKE PARK BRAMBERK otevřen. Pro jezdce máme speciální denní permici za 290,- Kč.
Rozhledna Hnědý vrch OTEVŘENA NONSTOP!
Zakoupením TourPASu můžete výrazně ušetřit! Cena pro dospělého je 550,- Kč a celková sleva činí 530,- Kč! Máme i výrazné slevy pro rodiny s dětmi a seniory!
Zpáteční jízdenka na Sněžku Vás vyjde na 300 Kč, pokud si zakoupíte TourPAS+.
Více informací na těchto stránkách v sekci TourPAS.
Relaxpark = bobová dráha, lanový park a Lemurie pro malé i velké, v provozu denně od 9.00 - 18.00 hodin, 28.-30.8.2015 otevřeno do 20.00 hodin.
Lanová dráha na Sněžku v provozu každý den od 8.00 - 19.00 hodin v závislosti na rychlosti větru. Sledujte aktuální informace o provozu na www.snezkalanovka.cz.

TourResort ČERNÁ HORA - SNĚŽKA (Velká Úpa)

Lanová dráha Velká Úpa - Portášky v provozu každý den od 8.00 do 18.00 hodin, a to každou půlhodinu.

NOVÉ PRODEJNÍ MÍSTO TourPASu v Horní Malé Úpě

SKiMU Sport Centrum (Horní Malá Úpa) je v pořadí desáté místo, kde je možné koupit společnou letní jízdenku TourPAS a TourPAS+. Vyzkoušejte společnou zvýhodněnou jízdenku na lanovky, bobovku, koupaliště a TourBus a užijte si letní rodinnou dovolenou plnou zábavy, adrenalinu i relaxu.

SkiResort ČERNÁ HORA - PEC

Když na lyžařský výcvik, tak do SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC, který nabízí 37 km sjezdovek na 1 skipas. Pro školní skupiny jsme připravili řadu lyžařských i nelyžařských novinek. Více informací v dokumentu ke stažení: Nabídka pro školy zima 2014-15

TourResort ČERNÁ HORA - SNĚŽKA

je letní obdobou zimního SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC, který nabízí 37 km sjezdovek na 1 skipas v pěti areálech východních Krkonoš - Černá hora (Janské Lázně), Pec pod Sněžkou, Černý Důl, Velká Úpa a Svoboda nad Úpou.

TourPAS
To nejlepší z celého regionu ale můžete vyzkoušet i v létě. Tím, co v létě spojuje jednotlivá střediska východních Krkonoš, je TourPAS. Jde o společnou jízdenku na 3 lanovky (Černohorský Express, Hnědý vrch, Portášky) a turistický autobus - TourBUS. TourPAS v sobě dále zahrnuje vstupy na koupaliště v Trutnově, jízdy na bobové dráze v Peci pod Sněžkou či vstup na rozhlednu na Hnědém vrchu.

S TourPASem vyzkoušejte to nejzajímavější z regionu a ušetřete 40 - 60% ceny!!
TourPAS navíc slouží jako slevová karta. Se slevou 10 - 50% navštivte ZOO, lanové parky, půjčte si koloběžku, nebo horské kolo, zahrajte si minigolf, zajezděte si na poníkovi, podívejte se na výstavu, nebo do muzea, nebo relaxujte v termálním bazénu. Podívejte se na celou nabídku TourPASu.

TourResort ČERNÁ HORA - SNĚŽKA - to je správné místo pro rodinnou dovolenou. Malé děti do 5 let mají jízdu na všech lanovkách zdarma. S rodinnými balíčky TourPASu ušetří i rodiny s většími dětmi. Rodina se třemi dětmi ušetří s TourPASem až 3 tisíce korun.

3 lanovky TourResortu ČERNÁ HORA - SNĚŽKA
Každou z lanovek TourResortu ČERNÁ HORA - SNĚŽKA můžete využít i samostatně. Užijte si jízdu jedinou osmimístnou kabinkovou lanovkou v ČR. ČERNOHORSKÝ EXPRESS Vás vyveze z Janských Lázní na Černou horu. V Peci pod Sněžkou využijte sedačkovou lanovku na Hnědý vrch a vystoupejte na nejvyšší krkonošskou rozhlednu na Hnědém vrchu. Z Velké Úpy vyjeďte na hřebeny Krkonoš sedačkovou lanovkou Portášky.

TourBUS
Využijte při svých výletech po východních Krkonoších lanovky i turistickou autobusovou linku TourBUS na trase mezi Janskými Lázněmi a Pecí pod Sněžkou. Objevte nové trasy výletů, ze kterých se ke svému vozu vrátíte právě TourBUSem. Držitelé TourPASu mají jízdu turistickým autobusem zdarma. Jízdní řád zde.

Na Sněžku můžete i s TourPASem+
TourPAS+ je rozšířenou variantou TourPASu. Zahrnuje všechny služby jako TourPAS. TourPAS+ slouží taky jako slevová karta na všechny zajímavé atrakce v regionu. TourPAS+ ale navíc využijete i při výletu na nejvyšší českou horu Sněžku. TourPAS+ totiž platí i jako zpáteční jízdenka na cestu novou čtyřmístnou kabinkovou lanovkou z Pece pod Sněžkou až na Sněžku.Podívejte se na celou nabídku TourPASu+

Relax v Omnii
Součástí TourResortu ČERNÁ HORA - SNĚŽKA je I Hotel Omnia - jediný 4*hvězdičkový hotel v Janských Lázních. Hotel se nachází u centrálního parkoviště, v blízkosti dolní stanice kabinkové lanovky na Černou horu. Vybavenost hotelu je na vynikající úrovni, je vhodný jak pro rodinnou dovolenou, tak pro pořádání firemních akcí. V ceně ubytování je zahrnut volný vstup do bazénu, sauny, tenisové haly, parkování a neomezená jízdenka na kabinkovou lanovku ČERNOHORSKÝ EXPRESS. K pobytu na 4 noci získáte TourPAS zdarma. K pobytu na 6 nocí získáte TourPAS+ zdarma. Více informací na www.omniahotel.cz